šipky

Semifinálové duely jsou kompletní: Dál jde Wright i Mighty Mike

Semifinálové duely jsou kompletní: Dál jde Wright i Mighty Mike
Zdroj: Profimedia

V pátek večer se odehrály zbylé čtvrtfinálové duely šipkařského turnaje World Matchplay. K titulu se přiblížil Peter Wright, který přejel Michaela Smithe, a

V první, zápase večera potvrdil Peter Wright pozici světové dvojky. Snakebite vedl o prvního legu a náskok si vypracoval až na 13:4. Pak sice párkrát bodoval Michael Smith, ale nakonec si Skot s křiklavým účesem došel pro jednoznačný postup 16:7 na legy.

V druhém zápase večera se střetla světová trojka Michael van Gerwen s Nathanem Aspinallem. Tomu utekl začátek, ale za stavu 5:2 se vrátil do sedla. Získal dva legy za sebou, druhý závěrem 130.

Pak zase úřadoval Mighty Mike a postupně sbíral body. Byť partie nepatřila k jeho nejlepším výkonům, nakonec střetnutí zakončil 16:9 a zajistil si místo v semifinále.

Výsledky pátečních duelů
P. Wright – M. Smith 16:7
N. Aspinall – M. van Gewen 16:9

 

Semifinálové dvojice
K. Ratajski – D. van den Bergh
P. Wright -


Obhájce Dimitri van den Bergh do semifinále prošel přes světovou jedničku. Podívejte se:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu šipky

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.