NHL

Ovečkin se brzy stane nechráněným hráčem. Stihnou ho Caps podepsat?

Ovečkin se brzy stane nechráněným hráčem. Stihnou ho Caps podepsat?
Zdroj: profimedia.cz

Budoucnost Alexandra Ovečkina je stále nejistá. S Washingtonem Capitals pořád nepodepsal smlouvu, a pokud to klub z hlavního města nestihne do středy, stane se ruská superstar nechráněným volným hráčem. To ale podle generálního manažera Briana MacLellana nehrozí.

Alexander Ovečkin a Washington Capitals - toto spojení je neodmyslitelné. Legendární útočník zde odehrál už sedmnáct sezon a všechny ostatní kluby v NHL si o něm mohli nechat jen zdát. Pokud ale do středy neprodlouží s Caps smlouvu, stane se nechráněným volným hráčem.

"Myslím si, že obě strany mají ten stejný cíl a doufám, že do středy to stihneme," řekl generální manažer Washingtonu Brian MacLellan. "Věřím, že podpis je na velmi dobré cestě," doplnil.

Související obsah

Zkušený útočník si novou smlouvu vyjednává úplně sám bez pomoci agenta. Stejně tak učinil i v roce 2008, když si s Washingtonem vyjednal třináctiletý kontrakt, díky kterému si vydělal 124 milionů amerických dolarů (2,7 miliardy korun).

Pětatřicetiletý útočník odehrál v této sezoně i vinou zranění za Capitals pouhých padesát zápasů, ve kterých nastřílel 26 gólů a na dalších 24 přihrál.

Gól Alexandra Ovečkina s pořadovým číslem 718, kterým se osamostatnil na 6. místě historických tabulek

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události