Fotbal

Blíží se Sadílkův přestup do Česka? S PSV na zápas neodcestoval

Blíží se Sadílkův přestup do Česka? S PSV na zápas neodcestoval
Zdroj: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Fotbalový reprezentant Michal Sadílek má pravděpodobně nakročeno do pražské Sparty. O zájmu českého velkoklubu píší nizozemská média a Sadílek už ani neodcestoval s týmem k odvetě předkola Ligy mistrů.

Sadílek je kmenovým hráčem PSV Eindhoven, ale pro nizozemský velkoklub není žádným klíčovým mužem. V uplynulé sezoně ho Eindhoven odeslal na hostování do Liberce.

22letý záložník nyní ani neodcestoval s týmem ke středeční odvetě 2. předkola Ligy mistrů do Istanbulu, takže vše nasvědčuje tomu, že český reprezentant změní působiště.

Související obsah

O jeho služby má podle nizozemských médií enormní zájem pražská Sparta. Pokud by Sadílek skutečně zamířil na Letnou, jednalo by se o třetí letní posilu pražského klubu. Rudý dres v této sezoně nově oblékají záložník Jakub Pešek a dánský krajní bek Casper Hojer.

Sparta udržela všechny své opory a do sezony jde s nejvyššími cíli:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.