Hokej

Kaše ví, kde bude pokračovat. Míří za kamarádem do Kanady

Kaše ví, kde bude pokračovat. Míří za kamarádem do Kanady
Zdroj: Profimedia

Ondřej Kaše už má jasno o tom, kde stráví následující sezónu. Stále to bude v NHL. Na jednoleté smlouvě se dohodl s Torontem Maple Leafs.

25letý kadaňský rodák si během roku přijde na 1,25 milionu dolarů a v jednom dresu se potká se svým nejlepším kamarádem Davidem Kämpfem.

Kariéru českého útočníka v poslední době brzdila zranění a za Boston toho příliš neodehrál. Konkrétně za Bruins nastoupil pouze do devíti zápasů v základní části a jedenácti v play-off.

Právě po poslední sezóně skončila Kašemu tříletá smlouva, během níž si vydělal 7,8 milionu dolarů. Původně byl sice chráněným volným hráčem, ale od vedení Bostonu se nedočkal kvalifikační nabídky, což pro něj znamenalo, že mohl jednat s jakýmkoliv jiným klubem.

Související obsah

Jde tak za hranice, konkrétně do Toronta, kde se potká s Davidem Kämpfem a také s brankářem Petrem Mrázkem. Ještě před Bruins nastupoval Ondřej Kaše v dresu Anaheimu Ducks.

Dohromady má v NHL odehráno 207 zápasů s bilancí 43 gólů a 54 asistencí. V play-off má odkrouceno 24 duelů, ve kterých zapsal dvě branky a čtyři přihrávky.

Změnu adresy hlásí také Jakub Voráček, který bude hrát za Columbus:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události