Fotbal

Kobra zpátky na sever? O Ondráška má zájem norský klub

Kobra zpátky na sever? O Ondráška má zájem norský klub
Zdeněk Ondrášek | Zdroj: profimedia.cz

Český fotbalový útočník s reprezentačními zkušenostmi Zdeněk Ondrášek zřejmě brzy opět změní zaměstnavatele. Poté, co ho po dvou zápasech zkritizoval majitel FCSB, to vypadá na návrat do Norska.

Ondrášek se po neúspěšné štaci v Plzni v létě přestěhoval do rumunského FCSB, jenže v jeho dresu zasáhl krátce do dvou zápasů a majitel klubu Gigi Becali otevřeně prohlásil, že Ondrášek na rumunský klub kvalitativně nemá.

Český útočník tak pravděpodobně v blízké době opět změní klub a podle médií v norském Tromsö má právě tamní celek zájem o jeho služby a už jedná s jeho agentem.

Pokud by přestup klapnul, šlo by o obnovenou spolupráci. Ondrášek totiž v tomto norském klubu působil již mezi roky 2012 a 2016.

Související obsah

32letý forvard na severu strávil nejdelší část své kariéry. Odehrál tam 142 zápasů, během kterých nastřílel 55 gólů. Poté jeho kroky směřovaly do Polska a následně do amerického Dallasu, odkud loni zamířil do Plzně.

Do myslí českých fanoušků se útočník s přezdívkou Kobra zapsal nejvýrazněji, když svým gólem rozhodl reprezentační duel s Anglií.

Svůj druhý a zatím poslední reprezentační gól dal Ondrášek proti Slovensku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události