Zraněný McGregor přijal další zápas! Bude boxovat na invalidním vozíku

Zraněný Conor McGregor

Zraněný Conor McGregor se vrací do boxerského ringu. Tentokrát bude bojovat na invalidním vozíku a pro charitu.

Z posledního zápasu odešel se zlomenou holení a lýtkovou kostí, nicméně zranění irského ranaře zdá se, že nezastaví. Irský ranař podle všeho souhlasil s duelem proti komikovi a imitátorovi Al Foranovi, který Ira často napodobuje.

 

Společně by se měli utkat 11. září v Irsku. Nebude se jednat o žádný profesionální souboj, nýbrž exhibici za účelem vybrat co nejvíce peněz pro Irish Wheelchair Association.Na invalidní vozík usedl také neporažený šampion WBC Tyson Fury. Ten na křesle dokonce závodil:

Bude to poprvé, co McGregor nebude hlavní hvězdou večera. Tou bude na vozík upoutaný komik Stevo Timothy, který duel oznámil na sociálních sítích. On sám se v ringu utká s olympijským vítězem Paddym Barnesem.
 

K celé akci je zřízen i nadační fond, kam lidé mohu přispívat. Velmožný Ir sám poslal 10 tisíc euro, tedy přes čtvrt milionu korun.

Související obsah

McGregor stál v kleci naposledy v červenci na UFC 264. Ve třetím, původně rozhodujícím, zápase s Dustinem Poirierem si na konci prvního kola zlomil kosti nad kotníkem a utrpěl třetí porážku v lehké váze v řadě. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.