Zdroj: Russina Football news Twitter

Hodně neobvyklá situace byla k vidění v nejvyšší ruské fotbalové soutěži. Zápas mezi Achmatem Groznyj a Soči byl přerušen už v sedmé minutě, protože se na trávníku objevil had. Pořadatelé jej nakonec museli ze hřiště odklidit vidlemi.

Že se na fotbalovém stadionu sem tam objeví nějaké zvíře, není nic překvapujícího. Návštěvy z ptačí říše jsou poměrně časté, sem tam se na trávník zatoulá kočka nebo pes a v Kanadě se na trénink jednou přišel podívat i aligátor, ale v Rusku byli fanoušci a hráči svědky opět něčeho nového.

Mezi Achmatem Groznyj a Soči bylo odehráno necelých 6 minut, když byl zpozorovnán nevítaný návštěvník. Had se usídlil v jednom z pokutových území a nechtělo se mu pryč. Rozhodčí tak byl nucen utkání přerušit, aby mohly začít odklízecí práce. Okolo plaza se seběhlo hned několik mužů, aby vymysleli, co s ním provedou. Nakonec jeden z nich přispěchal s vidlemi, na kterých jej odnesl mimo hřiště.

Těsně před cílem mu sice z přepravního prostředku upadl, ale nakonec se podařilo hada ze hřiště odpravit. Pořadatelé domácího týmu si tak připsali čestné vítězství. To už ale nelze říci o fotbalistech Achmatu Groznyj, kteří na svém stadionu prohráli 1:2.

Kromě hada byl v Rusku k vidění v minulosti i medvěd!