Fotbal

Kane si přestup z Tottenhamu vynutit nechce. Tahle slova bolí, říká

Kane si přestup z Tottenhamu vynutit nechce. Tahle slova bolí, říká
Zdroj: Profimedia

Fotbalový útočník Harry Kane popřel, že by si chtěl vynutit přestup do Manchesteru City tím, že by odmítl chodit na tréninky. Slova zpochybňující jeho profesionalitu ho prý bolí a na tréninkový kemp Spurs se chystá. Stále je však v hledáčku Citizens.

Manchester City už delší dobu otevřeně přiznává svůj enormní zájem o Harryho Kanea, který neustal ani po angažování Jacka Grealishe za 100 milionů liber. Nedávno proběhla médii zpráva, že tento přestup si žádá také sám útočník a odmítá se dostavit na tréninkový kemp Tottenhamu.

"Je to téměř deset let od mého debutu za Spurs. Každý z těch roků jste mi vy fanoušci dávali lásku a podporu," začal Kane svůj vzkaz fanouškům.

"Proto mě bolí číst některé z komentářů z uplynulého týdne, které zpochybňovaly mou profesionalitu. Chtěl bych objasnit, že bych nikdy neodmítl trénovat. Zítra se vrátím k týmu, jak bylo v plánu," uvedl dále anglický střelec.

Související obsah

Nicméně ani to stále neznamená, že Kane do Manchesteru City neodejde. Úřadující mistr anglické ligy totiž potvrdil, že i když je Lionel Messi volný, cílem Citizens je stále Kane, za kterého chce Tottenham 150 milionů liber.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události