Fotbal

Harry Kane nepřišel na trénink a dostal velkou pokutu. Přestoupí?

Harry Kane nepřišel na trénink a dostal velkou pokutu. Přestoupí?
Zdroj: profimedia.cz

Konec Harryho Kanea v Tottenhamu je možná zase o něco blíže. Anglický bombarďák totiž nedorazil na pondělní trénink, za což dostane od klubu velkou pokutu. Už několik měsíců se spekuluje, že by útočníka rád koupil Manchester City, ale vedení Spurs o jejich nabídkách zatím nechce slyšet.

Už v červnu Harry Kane prohlásil, že by rád londýnský klub opustil. Během osmi sezon, které v klubu strávil, nezískal ani jednu trofej, a to by určitě rád změnil. Pomoci by mu k tomu měl přestup do Manchesteru City, který jich za poslední čtyři sezony posbíral hned devět. 

Vítěz anglické ligy a finalista Ligy mistrů z loňské sezony o anglického střelce projevuje eminentní zájem. Londýnskému klubu za něj nabídl 100 milionů liber (3 miliardy korun), ale vedení Tottenhamu o ztrátě své největší hvězdy nechce vůbec slyšet. Harry Kane to ale asi vidí celé jinak.

Související obsah

V pondělí bez omluvy nepřišel na trénink, což mohl být protest proti klubu, že mu nechtějí umožnit přestup. Podle informací Skysports londýnský klub vnímá hráčovo chování jako neakceptovatelné, a tak dostane pokutu, jejíž výše ale zůstala utajena. 

Spekulacím o odchodu také nahrávalo i chování hráče v posledním domácím zápase minulé sezony. Po závěrečném hvizdu obcházel kolem dokola stadion a tleskal fanouškům, jakoby se s nimi loučil. Ti ho vyprovázeli potleskem a útočník jen těžko potlačoval slzy. 

Související obsah

Podle novináře Fabrizia Romana bude tento týden pro Kaneovu budoucnost klíčový a hodně napoví, jestli osmadvacetiletý útočník v Londýně zůstane, nebo ne. 

Takovéhle parády už bude Kane možná brzy předvádět v jiném dresu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události