Fotbal

Český reprezentant se rozhodl. Do Sparty nejde, už ho vítal Čech

Český reprezentant se rozhodl. Do Sparty nejde, už ho vítal Čech
Zdroj: Twitter @fctwente

Sága ohledně přestupu českého reprezentanta Michala Sadílka je u konce. Mladý záložník se domluvil na přestupu do nizozemského Twente, kde působí například i Václav Černý.

Mladý český záložník, který se dokonce účastnil letošního evropského šampionátu, si nakonec vybral nizozemské Twente. Zájem o bývalého hráče libereckého Slovanu měla údajně i pražská Sparta. 

Sadílek odešel z mateřského Slovácka již v šestnácti letech do PSV. Nakonec to dotáhl až do áčka eindhovenského klubu. Poslední ročník strávil na hostování v Liberci, kde nabral zkušenosti i v evropských pohárech. Do Twente odchází na roční hostování. 

Související obsah

Dvaadvacetiletého středopolaře v klubu přivítal krajánek Václav Černý, který v Twente působí. "Čau Míšo, tady Váša. Vítej v klubu, kamaráde. Nemůžu se dočkat, až spolu budeme na hřišti hrát za tento skvělý klub, což si určitě budeme užívat. Měj se a brzy se uvidíme," vítal Sadílka příbramský odchovanec. 

VIDEO: Sadílek letos působil i v týmu jednadvacítky, kterou nově povede Jan Suchopárek: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.