Fotbal

Startuje Nova Sport 3 a 4. Na co se můžete těšit a kde programy naladíte?

Televize Nova rozšiřuje svou sportovní programovou nabídku o další dvě stanice. Už v 18:30 odstartovalo vysílání programů Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

Na těchto dvou zbrusu nových programech najdete ten nejlepší evropský fotbal. Vysílat se bude španělská La Liga, německá Bundesliga, italská Serie A, anglický FA Cup a Liga mistrů. K tomu také druhé nejvyšší soutěže ze Španělska a Německa.

Vše odstartovalo dnes v 18:30. Na Nova Sport 3 celý program odšpuntovalo preview k Bundeslize a na Nova Sport 4 k La Lize. Pokračovat se bude studiem ke startu těchto dvou soutěží a speciálními hosty. Těmi budou Vratislav Lokvenc a Martin Frýdek starší.

Související obsah

A jaké zápasy budou k vidění jako první? Od 20:25 začne na "trojce" Borussia Mönchengladbach s Bayernem Mnichov a od 20:55 na "čtyřce" Valencia s Getafe.

Na nové sportovní stanice se můžete těšit v nabídce O2 TV, T-Mobile Czech Republic, Telly, Slovak Telekom a DIGI Slovakia. V aplikacích by se měly programy objevit automaticky, v případě televize bude možná zapotřebí resetovat set top box.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události