MMA

MMA kráska šokovala! Nechtěla jsem dál žít, přiznala VanZantová

MMA kráska šokovala! Nechtěla jsem dál žít, přiznala VanZantová
Zdroj: Profimedia

Bývalá hvězda UFC, která nenaplnila svůj potenciál a aktuálně se pere v organizaci BKFC, Paige VanZantová přiznala, že po poslední porážce už neměla chuť žít.

"Když zápas s Ostovičovou skončil, tak jsem nešla jen do šatny, ale úplně ven z haly a tam jsem na parkovišti brečela," přiznala po druhé porážce v řadě v organizaci BKFC, která pořádá zápasy bez rukavic.

"V tom stavu jsem svému manželovi řekla hodně ošklivé věci. Svěřila jsem se mu, že už nechci žít, že už tohle není pro mě. Byla jsem ze všeho tak moc zklamaná," pokračovala Van Zantová.

Související obsah

"Jsem zdrcená, skutečně tak moc zdrcená. Všichni fanoušci si přejí mé selhání a všichni očekávají, že prohraju. Nevím, je zvláštní, kolik lidí dokáže nenávidět jednoho člověka, prostě to nechápu," je smutná 27letá bojovnice.

"Já si přitom sama o sobě myslím, že jsem dobrý člověk. Nikdy o nikom nemluvím negativně, nikdy se do nikoho nenavážím, protože nemůžu vědět, čím si ten dotyčný zrovna prochází a v jakém psychickém rozpoložení zrovna je. Lidé milují, když se mi nedaří. Cítím se z toho na dně, duševní pohoda je strašně důležitá a já bych teď měla více myslet sama na sebe," ví VanZantová.

V UFC má druhou prohru s Poirierem za sebou McGregor, kterého sice netrápí psychické problémy, ale ošklivé zranění:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události