Tenis

Ósakaová to opět nezvládla. Po dotazu opustila tiskovou konferenci

Ósakaová to opět nezvládla. Po dotazu opustila tiskovou konferenci
Zdroj: Profimedia

Je to tu zas. Japonská tenistka Naomi Ósakaová nezvládla tiskovou konferenci. Po jedné z otázek novinářů tiskovku opustila a vrátila se až po několika minutách.

Reportér před turnajem v Cincinnati obvinil Ósakaovou z toho, že mluví s novináři pouze ve chvíli, kdy se jí chce. V tu chvíli se sebrala a sál opustila. Vrátila se až po několika minutách.

"Když říkáte, že kvůli vám nejsem šílená, tak o čem to svědčí," prozradila světová dvojka. "Od mládí se o mě média zajímají i kvůli mému původu. Nemůžu za to, že když něco napíšu na twitter nebo řeknu, tak z toho jsou hned články a tak. Snažím se přístup vybalancovat, ale zatím jsem nepřišla na to, jak" doplnila.

Související obsah

Není to poprvé co 23letá tenistka vzbudila pozdvižení. Postarala se o to hlavně na letošním French Open, kde se rozhodla bojkovat tiskové konference a vůbec novináře. Důvod? Duševní zdraví.

Ósakaová tehdy postoupila do druhého kola, ale následně se rozhodla, že z turnaje odstoupí. Následně oznámila, že od svého triumfu na US Open v roce 2018 trpí depresemi.

Naomi Ósakaová má díky své popularitě i barbínu s vlastní podobiznou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události