Fotbal

Drama v Brně! Divák vnikl na hřiště a hráč Líšně ho uklidnil kravatou

Drama v Brně! Divák vnikl na hřiště a hráč Líšně ho uklidnil kravatou
Zdroj: ČT Sport

Pořádně divokou podívanou nabídl závěr zápasu druhé ligy mezi Líšní a Zbrojovkou Brno. Dva fanoušci hostí vběhli na trávník, napadli pořadatele a útočník Líšně Jan Silný poté jednoho z nich osobně zpacifikoval. Od rozhodčího poté viděl červenou kartu.

Duely mezi Líšní a Zbrojovkou Brno jsou vždy vyhrocené. Kluby ze stejného města si nic nedarují, ale i v takovémto zápase jsou podobné scény ojedinělé.

Běžela 78. minuta utkání a stav zápasu byl 1:1. V tu chvíli na hřiště vběhl jeden z fanoušků Zbrojovky a vyhýbal se všem pořadatelům, kteří se jej snažili chytit. Po chvíli se k němu přidal i druhý. 

O pár vteřin později už ale došlo k potyčce, kdy fanoušek hostí fyzicky napadl pořadatele, když jej prudce nakopl do nohy. To se vůbec nelíbilo Janu Silnému, který se vydal agresivního fanouška zpacifikovat vlastními silami. Nasadil mu kravatu. Spoluhráč Ševčík se sice snažil celou situaci uklidnit, ale málo platné. Silný musel za tento čin předčasně do šaten.

Související obsah

Zbrojovka nakonec přesilovku využila a dovedla zápas do vítězného konce, když se v úplném závěru trefil Řezníček a vystřelil pro svůj tým cenné tři body.

V loňském roce letěli fotbalisté Zbrojovky na zápas vrtulníkem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události