Tenis

Opakované podvádění Tsitsipase? Dělá to stále dokola, říká Zverev

Opakované podvádění Tsitsipase? Dělá to stále dokola, říká Zverev
Zdroj: Profimedia

Velká hádka a rozepře se stala v semifinále mužského turnaje v Cincinnati mezi Stefanosem Tsitsipasem a Alexanderem Zverevem. Řek měl údajně konzultovat během přestávky se svým otcem, což je zakázané.

Tsitsipas se rozhodl vzít si takzvaný "toilet break," po prvním prohraném setu s Němcem Zverevem. Nakonec mimo hřiště strávil Řek více jak osm minut. Zverev si stěžoval u rozhodčího, ale ten s tím nemohl nic moc udělat. 

"Vzal si s sebou celou tašku i s telefonem a vším, co tam má,“ řekl Zverev. Rozhodčí pronesl, že šel s doprovodem, ale Zverev měl hned odpověď: "Šel do koupelny, na záchod s ním nikdo nešel.“ Německý tenista si myslel, že tenista komunikoval se svým otcem, který je zároveň jeho kouč. 

V tenise je to zakázané, ale právě Tsitsipas se proti tomu snaží bojovat. Nedávno se s tím podělil se svými fanoušky. "To samé udělal v Paříži a bude to stejné, co dělá na všech turnajích,“ stěžoval si opět Zverev, kterému se nakonec utkání povedlo ve třech setech vyhrát. 

Související obsah

I po druhém setu chtěl odejít Tsitsipas do útrob stadionu, ale tentokrát mu to ale rozhodčí zatrhl. Řecký tenista přiznal, že se velice potí. "Jsem člověk, co se potí více než ostatní. Nepřestanu s tím, protože se mi pak hraje lépe, když se převléknu a jdu v čistém oblečení hrát další set,“ řekl Tsitsipas.

VIDEO: Alexander Zverev nakonec doše až do finále, kde vyhrál:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události