Fotbal

Blíží se přestupová bomba? Cristiana Ronalda chce anglický velkoklub

Blíží se přestupová bomba? Cristiana Ronalda chce anglický velkoklub
Zdroj: Profimedia

Chystá se největší přestupové okno v historii fotbalu? Cristiano Ronaldo je podle deníku L'Equipe velice blízko k přestupu do Manchesteru City, největšího rivala United, kde Ronaldo před několika lety hrával.

Tak to by byla obrovská přestupová bomba. Megastar Cristiano Ronaldo je podle renomovaného francouzského deníku L'Equipe velice blízko k přestupu do Manchesteru City. O jeho budoucnosti se v posledních týdnech velice výrazně mluví.

Ronaldo začínal o víkendu na lavičce Juventusu a mohl rozhodnout utkání s Udinese v nastavení, ale branka pro ofsajd nakonec neplatila. Sám hráč údajně mluvil s několika hráči anglického celku a věří, že do víkendu se dohoda uskuteční. 

Související obsah

Juventus byl v minulých týdnech i měsících lehce nakloněný k jeho odchodu, ačkoliv to prezident klubu Pavel Nedvěd o minulém víkendu slovně vyloučil. Citizens se rozhodnou na základě toho, zda se jim povede koupit Harryho Kanea. 

Na přesun ale moc času nezbývá. Přestupové období totiž končí již 31. 8. a Manchester City nadále hledá útočníka. Dohoda je velice komplikovaná, ale zástupci klubů na ní údajně již pracují. Agent Ronalda ovšem dohodě věří.

VIDEO: V prvním kole Juventus pouze remizoval s Udinese: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události