Fotbal

Kane do Manchesteru City neodejde. Otevírá se místo pro Ronalda?

Kane do Manchesteru City neodejde. Otevírá se místo pro Ronalda?
Zdroj: Profimedia

Jeden z největších příběhů letního přestupního období je u konce. Harry Kane potvrdil, že v létě Tottehnam neopustí a bude se plně soustředit na úspěch v londýnském klubu. Manchester City tak stále zůstává bez klasického hrotového hráče. Jednou z variant pro ně je Cristiano Ronaldo.

Intenzivní zájem Manchesteru City o Harryho Kanea trval několik měsíců. Úřadující mistr anglické ligy nabízel za jednoho z nejlepších útočníků světa astronomických 160 milionů liber (4,8 miliardy korun), ale vedení londýnského klubu to nijak neodměkčilo a o odchodu své opory, která má smlouvu až do roku 2024, nechtělo ani slyšet.

Nyní je už takřka jasné, že letos v létě Kane nikam neodejde. Pokud tedy dodrží svá slova, která ve středu pronesl. "Toto léto zůstanu v Tottenhamu. Budu se stoprocentně soustředit na úspěch týmu," řekl anglický útočník. 

Související obsah

Možná mu v jeho rozhodnutí pomohlo, že Tottenham vstoupil do sezony na výbornou. V prvním kole porazil Manchester City a následně přehrál i Wolverhampton. Přítomnost nového trenéra taky může být novou motivací, aby se v současném klubu opět pokusil vyhrát nějakou trofej, což se mu dosud nepodařilo. 

Související obsah

Manchester City tak na anglického ostrostřelce může toto přestupové období zapomenout. Zintenzivní tak svoje snažení o Cristiana Ronalda?

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události