Nice už zná trest za výtržnosti fanoušků. Možná ale bude ještě hůř

Francouzský fotbalový klub Nice už zná prozatímní trest za výtržnosti fanoušků o víkendovém zápase proti Marseille. Příští domácí zápas proti Bordeaux odehrají bez fanoušků. Následky se ale nejspíš ještě zpřísní, protože LFP se bude celým případem nadále zabývat.

Jak se dalo očekávat, hrůzné scény ze zápasu Nice – Marseille nezůstanou bez následků. Nejdříve fanoušci Nice zasypali hráče soupeře lahvemi s vodou a následně i ve velkém počtu vtrhli na stadion, kde fyzicky napadli hráče Marseille, kteří to odnesli velkými modřinami. Utkání tak bylo v 75. minutě předčasně ukončeno.

Za toto chování musí Nice příští domácí zápas odehrát bez diváků. Jedná se ale zatím pouze o prozatímní trest, dokud nepadne definitivní verdikt.

LFP by ráda celou záležitost uzavřela do 8. září., nejpozději tento den by se tak loňský soupeř Slavie z Evropské ligy měl dozvědět, jak moc bude za počínání svých fanoušků pykat.

Zde se můžete podívat, jak k celé situaci došlo.

New Orleans se zvedá, v noci vyhrálo na hřišti favorizovaného Utahu

Tým Tomáše Satoranského se v NBA začal zvedat. V posledních dvou zápasech porazil Washington a naposledy také Utah, který je na třetím místě Západní konference. Utkání skončilo 98:97 a Tomáš Satoranský odehrál necelých devět minut, během kterých zaznamenal jeden doskok a dvě asistence.