Fotbal

Ronaldo se emotivně rozloučil s fanoušky: Navždy budu jedním z vás

Ronaldo se emotivně rozloučil s fanoušky: Navždy budu jedním z vás
Zdroj: Profimedia

Cristiano Ronaldo definitivně opustil turínský Juventus a po 12 letech se opět bude hlásit v Manchesteru United. Na svůj bývalý klub ale nezapomíná a s fanoušky se rozloučil dojemným vzkazem.

S fanoušky jednoho z nejslavnějších italských celků se rozloučil na svém Instagramu, kde zveřejnil loučící se video a k němu připojil emotivní text.

"Odcházím z úžasného klubu, největšího v Itálii a určitě jednoho z největších v celé Evropě. Dal jsem Juventusu své srdce a duši. Město Turín budu vždy milovat až do posledních dnů," napsal 36letý Portugalec.

Související obsah

"Tiffosi bianconeri si mě vždy vážili a snažil jsem se jim poděkovat tím, že jsem za ně bojoval v každém zápase, v každé sezoně, v každé soutěži," pokračoval Ronaldo.

"Nyní se všichni můžeme ohlédnout a uvědomit si, že jsme dosáhli skvělých věcí. Ne všeho, co jsme chtěli, ale přesto jsme spolu napsali krásný příběh," vzpomíná dvojnásobný vítěz italské Serie A.

Na závěr jeden z nejlepších fotbalistů historie dodal: "Navždy budu jedním z vás. Nyní jste součástí mé historie, protože já jsem součástí té vaší. Navždy budete v mém srdci."

Odchodu Ronalda už nasvědčovalo to, že v posledním zápase si sám řekl, že nechce být v základní sestavě:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události