Zoufalí fanoušci Arsenalu: Jedni odešli, další slavili soupeřův gól

Hráči a fanoušci Arsenalu

Fotbalový Arsenal prožívá tragický vstup do sezony Premier League. Po dvou prohrách 0:2 schytal debakl 0:5 od Manchesteru City a na internetu se ještě během zápasu stal terčem desítek vtipů. Bídnou hru dokazovaly záběry do hlediště, kde někteří fanoušci Arsenalu odcházeli už v prvním poločase a řada dalších ironicky slavila soupeřův gól.

Tradiční londýnský klub prohrál první dvě kola, ale následně vyhrál v Carabao Cupu 6:0 nad West Bromwichem a někteří fanoušci věřili, že se zvednutým sebevědomím může Arsenal porazit i loňského mistra.

Jenže tyto sny se brzy rozplynuly. Citizens po čtvrthodině vedli 2:0, a když Granit Xhaka viděl v 35. minutě červenou kartu, fanoušci s arsenalským dresem začali opouštět stadion.

Současně s tím se po internetu začaly šířit vtipy na účet Arsenalu. Fanoušek ve videu níže například přiznává, že jejich rivalem není Manchester United, ale spíše Brighton.

"Pospěště si a prohrajte už, ať můžeme jít domů," předvídal twitterový účet Simpsons Arsenal reakce fanoušků na tento zápas.

Arsenal prohrál první tři ligové zápasy poprvé od sezony 1954-55.

Fanoušci Arsenalu byli tak zoufalí, že dokonce slavili i gól do vlastní sítě.