Rebel Balotelli se opět ukázal. Po brzkém vystřídaní dal pěstí spoluhráči

Fotbalový rebel Mario Balotelli o sobě dal opět vědět. U italského fotbalisty ale již klasicky nešlo o nějaký krásný gól anebo povedenou akci, ale o kontroverzní věc. Balotelli nebyl spokojen se střídáním a udeřil spoluhráče.

Kontroverzní fotbalista, kterého dohání desítky vtipných i ostudných příběhů, hraje od letošní sezóny v Turecku. Nastupuje za nováčka soutěže Adana Demirspor.

V posledním utkání s Konyasporem byl Balotelli vystřídán již po jedenácti minutách druhého poločasu a na střídačce byl pořádně rozčílený. Nakonec udeřil pěstí vlastního spoluhráče.

Utkání nakonec skončilo 1:1, a Adana Demirspor tak stále čeká na první výhru v sezóně, zapsala již druhou remízu v řadě. Předtím Balotelli hrál v Monze, která působí v italské druhé lize.