Jake Paul nabízí Woodleymu odvetu: Vytetuj si mě a dáme si to znovu

Dočká se boxerský svět odvetného duelu mezi youtuberem Jakem Paulem a bývalým UFC šampionem Tyronem Woodleym? Vítěz prvního klání souhlasí, ale má pro soupeře netradiční podmínku.

Jen chvíli poté, co rozhodčí v ringu zvedl ruku Jakeu Paulovi, se rozjely řeči o odvetě. “Myslel jsem, že jsem ten zápas vyhrál. Musíme si to dát znovu. Chci odvetu,“ prohlásil zaskočený bývalý UFC šampion po prohře via split-decision.

A Paul v euforii ze čtvrtého profi vítězství pohotově kontroval. “Měl jsi svou šanci, teď už mám pro tebe jen respekt. Ale jestli si necháš vytetovat nápis I love Jake Paul (překlad redakce - Miluji Jakea Paula), tak si to dáme znovu,“ provokoval youtuber a nabídku stvrdil potřesením ruky. 
 

Výzva referuje k předzápasové sázce, že poražený si nechá vytetovat jméno vítěze. Paul prý dokonce do haly vzal tatérku, která měla po zápase sázku zpečetit. Woodley má tak odvetu ve svých rukou a podle všeho je rozhodnutý slovo dodržet. Na tiskové konferenci pak upřesnil, kam si tetování hodlá umístit.

Související obsah

“Dám si to někam, kde se na toho zm**a nebudu dívat. Na stehno nebo tam někam. Snad jste si nemysleli, že bych si to nechal vytetovat na čelo,“ vyprávěl Woodley.
 

Uvidí se, co přinesou následující týdny a zda se soupeři utkají znovu. Paul ale zmínil, že chce po dvou zápasech v řadě zvolnit. Navíc je o jeho skalp zájem, o šanci se například přihlásil boxer Tommy Fury, nevlastní bratr Tysona Furyho.

Zápas Paul vs. Woodley nabídlo všech osm kol. Po většinu času kontroloval situaci Paul, který si soupeře držel na vzdálenost. Woodley několikrát tvrdě zaútočil a málem soka složil k zemi, ale po většinu času jeho výkonu sházela trocha iniciativity.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Box

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.