Ostatní sporty

Lezec Adam Ondra se oženil, přítelkyni Ivu si vzal v krásné Itálii

Lezec Adam Ondra se oženil, přítelkyni Ivu si vzal v krásné Itálii

Český lezec Adam Ondra se po neúspěšném vystoupení na olympijských hrách, kde měl v plánu zabojovat o medaili, oženil se svou dlouholetou přítelkyní Ivou.

Akt lásky proběhl v komplexu Agriturismo Maso Naranch ležící v blízkosti jezera Lago di Koppio. Penzion se rozkládá v kouzelném prostředí v blízkosti hor, které se tyčí nad samotným hotelem.

Úspěšný český lezec, který je znám celosvětově, ale na olympijských hrách nakonec neuspěl, uspořádal svatbu ve známém prostředí, protože hory jsou jeho drogou. Obřad se měl konat jen pro pár blízkých v již zmiňovaném krásném prostředí. 

Související obsah

Vzal si přítelkyni Ivu Vejmolovou, která Ondru výrazně podporuje v lezení. Sama totiž leze. Pár to spolu táhne již několik let a nyní jsou svoji. 

Zobrazit pspvek na Instagramu

Pspvek sdlen Iva Vejmolova (@ivavejmolova)

Zobrazit pspvek na Instagramu

Pspvek sdlen Iva Vejmolova (@ivavejmolova)

VIDEO: Před olympiádou Adam Ondra mluvil o svých plánech do budoucna: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Ostatní sporty

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.