Maďarsku hrozí trest za rasismus, Rice fanoušky škádlil kelímkem

Fotbalová federace FIFA musí po kvalifikačním zápase mezi Maďarskem a Anglií opět řešit rasismus. Domácí fanoušci totiž měli pokřikovat na hráče Albionu. Maďarští příznivci také zasypali hřiště kelímky.

Obětí rasismu měli být fotbalisté Jude Bellingham a Raheem Sterling, na které fanoušci měli dělat opičí skřeky a rasisticky jim nadávat. Na anglické hráče pak domácí příznivci také bučeli před začátkem utkání, když si fotbalisté klekli na koleno, aby vyjádřili podporu boje proti rasismu.

Po úvodní brance, kterou v 55. minutě vstřelil právě Sterling, také hřiště zaplnily kelímky od maďarských fanoušků, kteří se snažili trefit hráče Albionu.