Váha splněná, Kincl už nabírá síly na souboj o titul

Poslední důležitý krok před samotnou titulovou bitvou má Patrik Kincl splněný. Aby mohl bojovat o titul, musel splnit váhový limit na gram přesně, což se mu povedlo.

Kincl se utká o mistrovský pás s Robertem Soldičem ve velterové váze. Její horní limit je 77,1 kg, a přesně toto číslo se objevilo na váze, když se na ni Kincl postavil.

Také jeho soupeř shazování váhy zvládl, a dokonce navážil ještě o kousek méně - 76,9 kg. Jediným bojovníkem, který nesplnil váhový limit, je Szymon Karolczyk. Ten převážil o necelý kilogram.

V pátek večer ještě na všechny bojovníky čeká oficiální akce nazvaná jako vážení, ale tam jde především o show pro diváky a média, kde zápasníci budou pózovat pro fotografy sami i ve staredownu.

Související obsah

Samotný galavečer KSW 63, jehož vrcholem bude titulová bitva Kincla se Soldičem, proběhne v sobotu od 20:00 a sledovat jej můžete na portálu Voyo.

KSW pro tuto titulovou bitvu vytvořilo speciální poutací video, kde Kincl v roli inspektora vyslýchá vězně Soldiče:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.