Muradov kvůli rodině prodal motorku, Kinclovi věří a vsadil si na něj

MMA bojovník Machmud Muradov po pěti letech zažil hořkost porážky, když ho v UFC v druhém kole uškrtil Gerald Meerschaert. Mach ovšem porážku přijal se vztyčenou hlavou. O posledních dnech, plánech do budoucna, nadcházejícím zápase Patrika Kincla a mnohém dalším promluvil pro TV Nova.

Jaký byl návrat po zápase?

Dobrý, protože Ameriku moc nemusím, všude jsou tam klimatizace, je tam zima a mám dceru, takže si užívám čas s ní a s rodinou.

Jak vás dcera přivítala?

Úsměvem a "Tata, tata."

A jak vás přivítala vaše partnerka Monika?

Vzala všechny kamarády, objednali jsme uzbecké jídlo, všichni jsme se spolu najedli a bylo to krásný.


Dlouhé roky jste jen vyhrával, jak teď snášíte prohru?

Teď jsem vyhrál něco jiného. V zápase jsem prohrál, ale byl jsem připravený a makal jsem možná až moc. Kvůli tomu si myslím, že jsem prohrál. Šel jsem tam přemotivovaný s pocitem, že už jsem vítěz, že už jsem toho více udělat nemohl, a bohužel jsem prohrál. Před pěti lety jsem prohrál kvůli zranění, dneska jsem prohrál takhle, ale posune mě to víc nahoru než dolů.

Související obsah

Víte nebo tušíte, kdy budete mít další zápas?

Chtěl jsem hned 30. října v Abú Zabí, tam zápasím rád, tam je normální klec, ne ta malá. Ve Vegas byla zima, asi tam byla puštěná klimatizace, takže se mi tam nelíbilo. Uznávám, že soupeř byl lepší, ale ty podmínky se mi tam prostě nelíbí. Když mi tam nabídnou další zápas, tak z toho zkusím nějak utéct.

Chtěl jsem v Abú Zabí bojovat za ty dva měsíce, ale oni řekli, že to bohužel nejde, že teď musím být 45 dní bez sparingu, takže řekli: "Počkej a dáme ti zápas."

Koupíte si něco za odměnu? Nedávno jste mluvil o motorce.

Motorku jsem právě prodal. Narodila se mi dcera, takže jsem ji radši prodal, protože to není bezpečné. Jednou jsem jel na hlavní a jedna slečna mě málem srazila. Může se stát jakákoliv náhoda. Teď začal můj nejlepší život, narodila se mi dcera a já o to nechci přijít kvůli tomu, že jezdím na motorce.

Související obsah

Patrik Kincl teď bude v KSW bojovat o titul, jak myslíte, že dopadne?

Držím palce, vsadil jsem si na něj a věřím, že vyhraje, protože má všechno, co k tomu potřebuje. Patrik má lepší IQ bojovníka než Soldič. Soldič má ránu, ale myslím si, že Kincl je chytřejší a vyhraje na body.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.