Krejčíková opět vylepšila maximum. Na US Open je už v osmifinále

Svojí premiérovou účast v hlavní fázi US Open si zatím Barbora Krejčíková užívá. Na turnaji ve třech zápasech neztratila ani set a je už v osmifinále. Naposledy si snadno poradila s Ruskou Rakhimovovou, kterou porazila 6:4 6:2.

První set ale nabídl vyrovnanou podívanou. Obě hráčky si až do stavu 4:4 držely své podání a žádná z nich nemusela čelit jedinému brejkbolu. K tomu došlo až v devátém gamu, kdy se této šance chopila Krejčíková, která ji hned na první pokus využila. V další hře pak sadu bez problémů dopodávala.

Ve druhém setu už rodačka z Ivančic ukázala své zkušenosti proti dvacetileté soupeřce a měla ho plně pod kontrolou. 134. hráčce světa vzala dvakrát podání a sama o něj nepřišla ani jednou. Postupuje tak dál po výhře 6:4 6:2.