Tenis

Kvitová prokletí na US Open nezlomila. Končí už ve třetím kole

Petře Kvitové se na US Open dlouhodobě nedaří. Dosavadního maxima, kterým je čtvrtfinále, dosáhla v New Yorku celkem dvakrát a ani tentokrát jej nevylepší. S Řekyní Sakkariovou vypadla už ve třetím kole, když prohrála 4:6 4:6.

Začátek zápasu vyšel Petře Kvitové lépe. Za stavu 2:1 se dostala ke dvěma brejkbolům, ale své šance nedokázala využit, a tak v následujícím gamu přišel trest. Sakkariová vzala české hráčce podání a dostala se do vedení 3:2. Zbytek setu si už Řekyně pohlídala a dopodávala ho na 6:4.

Začátek druhého setu si Kvitová nepohlídala. Hned v úvodní hře přišla o své podání a získaný brejk dokázala Řekyně v následující hře potvrdit. S podáním měla Kvitová problémy i v dalších dvou gamech, ale tentokrát si na ni Sakkariová nepřišla. Na returnu se ale české hráčce vůbec nedařilo, když se nemohla propracovat k brejkbolu. To platilo až do konce setu, který nakonec Kvitová prohrála 3:6.

Související obsah

Kvitová tak končí na US Open už ve třetím kole. Z českých tenistek ještě v New Yorku nastoupí Barbora Krejčíková a Karolína Plíšková.

Novak Djokovič řešil na kurtu problém s hlučným fanouškem

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události