Petra Kvitová

Plíšková zářila na servisu a je v osmifinále. Soupeřce nasázela 20 es

Plíšková zářila na servisu a je v osmifinále. Soupeřce nasázela 20 es

Do osmifinále US Open postoupila také Karolína Plíšková, která navázala na svoji krajanku Barboru Krejčíkovou a porazila Australanku Tomljanovičovou 6:3 a 6:2. S turnajem se naopak loučí Petra Kvitová.

Plíšková zářila především na servisu a celkově nasázela 20 es. V první sadě dokázala soupeřku jednou brejknout a set získala v poměru 6:3.

 

Ve druhém setu pak Alju Tomljanovičovou brejknula hned dvakrát a zvítězila 6:2. Díky jasné výhře tak Karolína Plíšková slaví postup do osmifinále US Open, kde se utká s Ruskou Anastasií Pavljučenkovovou.

 

Související obsah


To druhá česká osmifinalistka Barbora Krejčíková narazí na zkušenou Španělku Muguruzaovou. Naopak Petra Kvitová končí ve třetím kole, když nestačila na Řekyni Sakkariovou.

Ve třetím kole na US Open překvapivě skončil také Řek Stefano Tsitsipas:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Petra Kvitová

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.