Patrik Kincl

Prohru neberu jako ostudu, říká Kincl. Ze hry ho vyřadila rána na solar

Hodně mrzutý byl po prohraném zápase Patrik Kincl. Jeho životní titulový zápas v KSW skončil ve třetím kole, když ho soupeř umlátil. "Přijel jsem sem vyhrát, měl jsem skvělou formu a chtěl jsem zúročit všechny ty roky dřiny, mrzí mě to," prohlásil český zápasník v pozápasovém rozhovoru pro TV Nova.

32letý Kincl měl velkou šanci získat titul ve velterové váze, jeho konkurent Roberto Soldič však prokázal své bojové umění. "Soldič byl opravdu silný. Ve třetím kole mě načapal ranou na solar, kterou jsem nečekal a vzala mi vítr z plachet," promluvil Kincl ke klíčové chvíli, která vedla k jeho ukončení. Zároveň prozradil, že mu rána na chvíli vyrazila dech.

"Každý si to může zkusit doma, když vás trefí manželka, přítelkyně, syn na solar, tak je to opravdu nepříjemné. Myslel jsem se, že to tam ještě nějak svážu a odpočinu si, ale Soldič je jeden z nejlepších evropských zápasníků mimo UFC a situaci využil," dodal český MMA zápasník. 


Související obsah


Patrik Kincl tak po utkání také zamířil za doktory. "B
ylo mi opravdu zle, nechal jsem tam všechno. Kompletně jsem se vyšťavil. Byl by to skvělý výkon, kdybych ten zápas zvládl, takhle je to smutnější," smutnil český fighter.


Související obsah

Kincl si svým působením v polské organizaci možná také vysloužil novou přezdívku "Inspektor". "Přezdívka vznikla díky traileru. Nemám s ní problém, takže jestli se to chytne, tak budu pan Inspektor," uzavřel přece jenom veselejším tónem český zápasník. 

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Patrik Kincl

Důležité Události