Roberto Soldič

Kincl na titul v KSW nedosáhl. Soldič ho umlátil technickým KO

Patrik Kincl na pás pro šampiona KSW ve velterové váze nedosáhl. Chorvatskému zabijákovi Roberto Soldičovi vzdoroval ve Varšavě skoro celá tři kola, ale nakonec padl, když jej soupeř umlátil na zemi po úspěšném útoku. Robocop tak opět potvrdil pověst nejlepšího velterového bojovníka mimo UFC.

Kincl šel do zápasu s jasným plánem. Bylo potřeba přežít drtivý Soldičův úvod a využít lepší fyzické kondice v závěru. V prvním kole bylo k vidění okopávání borců z obou stran. Následně se Kincl dvakrát pokusil o round kick. Pak ale Soldič přitvrdil a tvrdou levou poslal Kincla k zemi, kde oba vydrželi až do konce prvního kola.

 

Ve druhém kole dostal Soldič Kincla do gilotiny. Na chorvatském bojovníkovi ale bylo vidět, že je z boje také dost vyčerpaný. Po pár desítkách vteřin se Kincl z gilotiny dostal a sám začal útočit, když v halfguardu začal Soldiče zasypávat údery na trup.

Související obsah

​ 

Do třetího kola měl mít Kincl více energie, ale opak byl pravdou. Soldič byl výborně připravený a tvrdým úderem poslal Kincla k zemi, ten se následně schoulil do obranné pozice, ze které se už nedostal. Soldič jej zasypal mnoha tvrdými údery, načež rozhodčí Bosacki zápas dvě minuty před závěrečným gongem ukončil. Chorvatský bijec vyhrál na technické KO.

tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Roberto Soldič

Důležité Události

Krátká zpráva

Třinec otočil skóre a dostal se do čela extraligy

Hokejisté Třince dokázali v dohrávce 6. kola Tipsport extraligy otočit skóre proti Hradci Králové a po výhře 3:2 se dostali do čela tabulky. Druhý je o bod Liberec. Mountfieldu pak patří v extralize osmé místo.

Krátká zpráva

Velká posila do útoku. Liberec přivedl exslávistu Stocha

Slovan Liberec přivedl do svého kádru zvučnou posilu. Jejich řady posílí zkušený exslávista Miroslav Stoch. Slovenský záložník naposledy působil v týmu Zaglebie Lubin, nyní se severočeským týmem podepsal smlouvu do konce sezony.