Vyhrožování

Až tě potkám, zlámu ti nohy. Americká tenistka terčem nechutných urážek

Až tě potkám, zlámu ti nohy. Americká tenistka terčem nechutných urážek
Americká tenistka Sloane Stephensová | Zdroj: Profimedia

Americká osmadvacetiletá tenistka Sloane Stephensová se podělila s obsahem, který ji přišel do zpráv po vypadnutí z US Open. Rodačka z Floridy nestačila na Angelique Kerberovou a lidé ji dokonce vyhrožovali ublížením na zdraví.

Chování lidí na sociálních sítích ke sportovcům nemá meze. V některých zemích se proti nešvaru současné doby začalo bojovat, ale konec je v nedohlednu. Naposledy to dokázala americká tenistka Sloane Stephensová, která ve třetím kole US Open nestačila na Němku Kerberovou. 

Vítězka amerického grandslamu z roku 2017 napsala na svůj Instagram, že ji přišlo kolem dvou tisícovek nenávistných zpráv. "Je těžké číst podobné zprávy. Ukážu vám jich pár, abyste viděli, jak vypadá porážka," napsala třiapadesátiletá hráčka žebříčku WTA. Poté přidala několik výhružných zpráv.

Související obsah

Jeden z lidí ji dokonce přál, aby byla znásilněna. Zároveň ji vyčetl, že se příliš často fotí a měla by podle slov anonyma více trénovat. Další ji dokonce vyhrožoval tím, že jí zláme nohy. Nechyběly ani opičí smajlíky.

VIDEO: Osmifinále si zahraje například Barbora Krejčíková:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Vyhrožování

Důležité Události