Fotbal

O dresy Ronalda je enormní zájem. Prodeje mohou zaplatit přestup

Fenomén Cristiano Ronaldo znovu boří rekordy. O nový dres s jeho jménem a číslem sedm je enormní zájem a prodeje by teoreticky mohly Manchesteru United zaplatit drahý přestup.

Nové dresy Manchesteru United s číslem sedm a jménem Ronaldo jsou nejrychleji se prodávanými dresy v anglické Premier League.

Manchester United se s Juventusem domluvil na částce 382 milionů korun vyplácených po dobu pěti let. A vypadá to, že astronomická částka se ďáblům zaplatí jen z prodeje dresů. Během prvních 12 hodin od uvedení dresů na trh se jich podle britských médií prodalo za 962 milionů korun.

 

Manchester United by měl z celkové částky inkasovat 10 %, což znamená, že klub z Old Trafford má na zaplacení už čtvrtiny dluhu.

Související obsah

Obdobný zájem byl i o dresy Messiho, když z Barcelony přestoupil do francouzského PSG. Argentinský kanonýr si pro působení v novém angažmá zvolil číslo 30, zatímco Ronaldo se pro druhou štaci v United vrátil ke své sedmičce.

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.