Tenis

Američanka se po ostudné prohře bojí výhružek. Budu tlusté prase, říká

Američanka se po ostudné prohře bojí výhružek. Budu tlusté prase, říká
Zdroj: profimedia.cz

Z vrcholu zase na dno. Americká tenistka Shelby Rogersová sice dokázala ve třetím kole senzačně porazit světovou jedničku Ashleigh Bartyovou, následně ale v osmifinále padla s až 150. hráčkou světa Emmou Raducanuovou. Radikálně se tak změnila i nálada fanoušků a 28letá hráčka se tak nyní bojí výhružek smrtí.

"V těchto chvílích si očividně ceníme pozornosti, ale pak přijde dnešek a já budu mít devět milionů výhrůžek smrtí, možná více,“ řekla v nadsázce po prohraném zápase Rogersová. "Je to velmi polarizující, z extrému do extrému,“ vyjádřila se k vlivu sociálních sítích americká tenistka.

 

Ta všechny své příznivce namlsala parádním výkonem proti světové jedničce Ashleigh Bartyové, kterou ve třech setech vyřadila. V následném osmifinále ale zase zcela jednoznačně (2:6 a 1:6) prohrála s mladičkou Britkou Emmou Raducanuovou.

 

Související obsah

"Kdybyste teď prošli můj profil, tak budu pravděpodobně tlusté prase nebo jiný výraz, který tady ani nemůžu říct,“ svěřila se Shelby Rogersová. "Někdy si přeju, aby sociální média neexistovala, je to opravdu těžké," dodala 28letá Američanka, která tak navázala na svoji krajanku Sloane Stephensovou, jež po prohraném zápase na US Open ukázala obsah svých zpráv na instagramu.

Související obsah


Ve čtvrtfinále na US Open jsou dvě české hráčky – Karolína Plíšková a Barbora Krejčíková: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.