Osmifinálové utkání US Open nabídlo usměvavý moment. Výměna na sítí mezi Matteo Berrettinim a Oscarem Ottem skončila pádem přes síť.

Hrál se první set, Berrettini poslal nadýchaný oblouček k sítí, Otte vysprintoval a na poslední chvíli míček odehrál zpět. Soupeř pohotové zareagoval smečí a rozběhnutý Otte se jen marně natahoval. Svůj pohyb za míčkem už neubrzdil a divákům na stadionu Louise Armstronga ukázal, jak se padá přes síť.

Otte nakonec zápas prohrál kvůli zranění, to ale nebylo následkem onoho pádu. Ve čtvrtém setu za stavu 1:2 si při servisu poranil zápěstí a vyžádal si zdravotní pauzu. Své podání ještě obhájil ale následně kurt ovládl osmý hráč světa Matteo Berrettini.