Motorsport

Schumacherova žena promluvila, před osudným okamžikem nadával na kvalitu sněhu

Již za týden bude mít premiéru velký dokument o životě formulové legendy Michaela Schumachera. Britský Daily Mail nyní zveřejnil některé výpovědi, jež pro film poskytla Schumacherova žena Corinna. Prozradila, že jedna z posledních věcí, které slavný závodník řekl, byly pochybnosti nad kvalitou sněhu, který se mu stal osudným.

Již 15. září se fanoušci Michaela Schumachera dočkají velké události. Na platformě Netflix bude mít premiéru film o životě německé legendy motorsportu. Dokument by se měl zabývat jeho závodní kariérou, osobním životem i tragickou událostí, která změnila život celé jeho rodině. Schumacherova žena v dokumentu podle Daily Mailu prozrazuje nezvykle velké množství informací.

"Krátce předtím, než se to v Meribelu stalo, mi řekl: 'Sníh není optimální. Mohli bychom letět do Dubaje a tam si užívat skydiving,'" prozradila závodníkova žena informaci, která těžko nechá někoho chladným. Schumacher totiž o pár momentů později při lyžovaní upadl, hlavou narazil na kámen a po hrozivém zranění skončil na půl roku v kómatu.

"Vždy jsme se ze závodů dostali v bezpečí. Proto jsem si byla jistá, že má nějaké strážné anděly, kteří na něj dávají pozor," uvedla dále Corinna Schumacherová.

Oficiální trailer k filmu SCHUMACHER:

Víru v Boha ovšem ani po této tragédii neztratila: "Nikdy jsem nevinila Boha z toho, co se stalo. Byla to prostě jen obrovská smůla - taková smůla, jakou mívají ostatní za celý život."

Při osudové nehodě byl spolu s rodiči také jejich syn Mick. "Myslím, že bychom si s tátou nyní rozuměli trochu jiným způsobem. Jednoduše proto, že mluvíme stejným jazykem - jazykem motorsportu. A v něm bychom toho měli hodně k rozebírání," řekl začínající jezdec formule 1. Mick dále přiznal, že by se vzdal čehokoliv, aby s ním mohl mluvit.

Související obsah

Film se bude věnovat také i osobnímu životu manželů Schumacherových před nehodou. "Byl opravdu vtipný. Zamilovala jsem se do něj jednoduše proto, že byl úžasná osobnost. Prostě jsem cítila, že pro mě byl něčím speciálním," svěřila se se svými pocity Corinna Schumacherová.

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události