Karlovarský Černoch si otevřel doma střelnici. Kometa úvodní duel prohrála

Zdroj: profimedia.cz

Karlovarský útočník Jiří Černoch prožil naprosto parádní vstup do nového ročníku Tipsport extraligy. V duelu proti Kometě Brno totiž vstřelil čtyři góly a Západočeši díky němu vyhráli 4:3.

25letý útočník Energie bude asi na svůj první extraligový zápas v ročníku 2021/2022 vzpomínat hodně dlouho. Podařilo se mu totiž vstřelit všechny čtyři góly svého týmu a Karlovy Vary tak úvodní zápasy vyhrály 4:3 nad Kometou Brno.

Hosté přitom do utkání vstoupili lépe, když se dostali do vedení 2:0. Jenže pak začal úřadovat právě Jiří Černoch, který dvěma góly skóre srovnal.

Jenže Kometa nakonec šla do kabin s vedením 3:2, když se před sirénou ještě prosadil Andrej Kollár. Pro brněnský celek však šlo o poslední góly v tomto utkání. Ve druhé třetině totiž opět střílel karlovarský forvard, který dvěma góly poslal Energii do vedení.

Ve třetí třetině pak už žádná branka nepadla a Západočeši si na úvod extraligy připisují cennou výhru.

K tématu Hokej

Fuksa má další stříbro z MS, opět ho porazil pouze Němec Scheibner

Další stříbro do sbírky si připisuje kanoista Martin Fuksa. Český závodník tentokrát skončil druhý v závodě mistrovství světa na 500 metrů. Stejně jako v sobotu na kilometrové trati ho i v neděli porazil Němec Scheibner.