MMA

UFC zápasník David Dvořák má skvělé zprávy. Do konce roku se vrátí do klece

UFC zápasník David Dvořák má skvělé zprávy. Do konce roku se vrátí do klece
Zdroj: TV Nova

Český MMA zápasník David Dvořák oznámil skvělé zprávy. Cesta k titulové šanci pokračuje a s UFC se už dohodl na dalším zápase.

"Nový zápas oficiálně podepsán," pochlubil se Dvořák (20-3) na sociálních sítích. Kdy a s kým bude zápasit však neprozradil.

 

"Nemohu nic prozradit, ale myslím si, že to bude hodně zajímavý zápas. Jde proti mně soupeř se zajímavým stylem. Mohu prozradit, že to bude někdo z top patnáctky muší váhy," vyjádřil se hradecký rodák pro redakci Nova Sport a dodal, že se do klece vrátí do konce roku.

 

Skvělá zpráva přišla deset dnů poté, co Dvořák oznámil úspěšné vyjednání nové smlouvy na šest zápasů a lepší podmínky. Už tehdy šla z jeho rohu zpráva, že by čtvrtý zápas rád stihl během prosince.

Související obsah

Dvořák v UFC debutoval v roce 2020 a v nejprestižnější MMA lize světa stihl tři zápasy. Bruno Silvu a Jordana Espinosu porazil na body, náhradníka Juancamila Ronderose pak v květnu uškrtil v prvním kole. Aktuálně je v žebříčku muší váhy (do 57 kg) na 11. příčce.

 

David Dvořák škrtí Juancamila Ronderose

Kromě Dvořáka v UFC aktuálně z českých zápasníků působí ještě Jiří Procházka, který je v pozici náhradníka pro titulovou bitvu na galavečeru UFC 267: Blachowicz vs. Teixeira plánovaného na 30. říjen.

​Po posledním zápase Dvořák přiznal, že se v přípravě potýkal s nepříjemným zraněním:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události