Tenis

Sakkariová vysvětlila podivný úprk do šatny. Proč se musela převléknout?

Řekyně Maria Sakkariová nabídla kuriózní vysvětlení, proč v prvním setu semifinálového zápasu s mladičkou Emmou Raducanuovou odběhla do šatny. Padala jí totiž sukně.

Sakkariová si v úvodu utkání neustále popotahovala svou sportovní sukni. Náhle upoutala pozornost, když ze své tašky vzala kus dalšího oblečení a zmizela na pár minut v šatně.

 

Po utkání vše uvedla na pravou míru. "Vzala jsem si o číslo větší sukni. Pořád mi padala a nemohla jsem pořádně hrát. Ale byla jsem rychlá, ne?" řekla 26letá tenistka během pozápasové konference.Jak je možné, že si profesionální tenistka spletla velikost oblečení, není známo. Je však možné, že špatná konfekce mohla za nepodařený vstup do utkání. Osmnáctiletá Raducanuová v prvním setu nad Sakkariovou vedla 5:0 a nakonec sadu vyhrála 6:1. Zvítězila i ve druhém setu 6:4 a vybojovala senzační postup do finále grandslamového turnaje.

 

Související obsah

To řecká jednička Sakkariová na zisk Grand Slamu stále čeká. Dvakrát došla do semifinále, ale ani tentokrát neuspěla. Před turnajem v New Yorku ji v semifinále French Open vyřadila Barbora Krejčíková.

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události