Dvě asistence Daridy pomohly k první výhře Herthy, Frankfurt opět remizoval

Nedělní program Bundesligy nabídl tři zápasy. Začalo se ve Frankfurtu, který potřetí v řadě remizoval. Hertha díky dvěma asistencím Daridy poprvé v sezóně vyhrála. Poprvé v sezóně se povedlo zvítězit také ambicióznímu Mönchengladbachu.

Frankfurt se na domácím stadionu dlouho trápil, ale nakonec se dostal jedenáct minut před koncem do vedení zásluhou Kostiče. Stuttgart poté dostal červenou kartu a vypadalo to na první výhru, ale Marmúš i v deseti hráčích srovnal na konečných 1:1.

Berlínská Hertha jela s nulou na kontě do Bochumi a po prvním poločase vedla nadějně 2:0. Hned na první gól asistoval také Vladimír Darida, jemuž se podobný kousek povedl i ve druhém poločase. Tým z hlavního města zvítězil 3:1. Borussia Mönchengladbach si doma hravě poradil s Bielefeldem a po utrápeném startu si připsal taktéž první trefu.