Fotbal

Osmnáctiletý talent slavil gól pivem od diváků! Přiznal, že bylo jeho první

Zápas Dortmundu s Leverkusenem byl pro osmnáctiletého Jude Bellinghama speciálním. Při oslavě gólu totiž ochutnal první pivo v životě.

Haaland proměnil nařízenou penaltu a rozhodl o vítězství Dortmundu 4:3. Oslavy probíhaly u rohového praporku před zraky příznivců domácího Leverkusenu. Ti se nezdráhali a slavící fotbalisty zasypali kelímky s pivem.


Bellingham se zrovna věšel na ramena úspěšného exekutora Haalanda, když pohotově jeden z kelímku zachytil. Už samotné reflexy a zákrok by si zasloužily poklonu, ale to nebylo od mladičkého Angličana vše. Bez zaváhání si zbytek chmeleného moku začal lít do pusy. Rychle si své gesto ale uvědomil a kelímek zahodil. Obsah kelímku pak zkontroloval i sám Haaland a ve videu můžete také vidět, jak ho naštvaný fanoušek Leverkusenu obdaroval vztyčeným prostředníčkem.

Související obsah

“Perfektní den pro moje první pivo ... nejsem fanda,“ podělil se Bellingham s fanoušky na sociálních sítích o tom, že mu pivo vůbec nechutnalo.

Jako by Angličané podobné chvíle přitahovali. Během reprezentační pauzy se napil také Declan Rice. Součkova spoluhráče obdarovali fanoušci při reprezentačním utkání proti Maďarsku.

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.