Harvey Elliot

Hrozivé zranění mladíka z Liverpoolu. Kouč Klopp se málem neubránil slzám

Hrozivé zranění mladíka z Liverpoolu. Kouč Klopp se málem neubránil slzám
Zdroj: profimedia.cz

Nedělní zápas Liverpoolu se proměnil v pořádné drama. Může za to hororové zranění útočníka The Reds Harveyho Elliota, který si ošklivě zlomil kotník. Výhra 3:0 nad Leedsem je v tu chvíli jen slabou náplastí.

Absence 18letého talentu bude totiž dlouhodobého charakteru a je otázka, jak se Elliot z ošklivého zranění dostane. K situaci došlo v 58. minutě, kdy si útočník Liverpoolu převzal míč a mířil do rychlého protiútoku. Vzápětí přišel skluz zezadu od obránce Leedsu Pascala Struijka, po kterém si Harvey Elliot hrozivě zkroutil kotník.

Z jeho bolestivé grimasy a nepříjemně zkroucené nohy bylo hned všem jasné, že jde o vážné zranění. To Struijk rovnou dostal za svůj zákrok červenou kartu. Někteří ale řeší, zdali se vůbec jednalo o faul, případně, zdali není červená karta až příliš krutá.

Související obsah

Zcela opačné pocity měl ale trenér Liverpoolu Jürgen Klopp, jenž byl ze zranění svého talentovaného svěřence hodně přešlý. "To mě ale vůbec nezajímá, jestli to měla být červená, nebo ne. To je mi úplně jedno. Je z toho vážné zranění 18letého kluka. Červená karta není podstatná. Za dva nebo tří týdny bude (Pascal Struijk) hrát, ale Harvey určitě ne," smutnil kouč.

https://twitter.com/UnitedKay/status/1437099335133667332

Harvey Elliot už je propuštěn z nemocnice, čeká ho ale operace a pak dlouhá pauza.

Jiní fotbalisté zase řešili problém, když je napadl roj včel:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Harvey Elliot

Důležité Události