Tenis

Krásná šampionka uhranula New York. Pak prozradila, co si koupí za výhru

Britská tenisová šampionka Emma Raducanuová si prodloužila pobyt v New Yorku a objevila se na slavné módní události s názvem Met Gala. Aktuální vítězce US Open to navíc mimořádně slušelo a přítomní hosté z ní tak nemohli odtrhnout oči. 18letá hráčka už také prozradila, co si koupí za výhru na americkém grandslamu.

Emma Raducanuová doslova pobláznila tenisovou veřejnost, když dokázala jako kvalifikantka a 150. hráčka světa dokráčet až k výhře na US Open. Ve finále se navíc střetla s 19letou soupeřkou Leylah Annie Fernandezovou a obě tenistky ukázaly, jak by mohl vypadat ženský tenis budoucnosti.

Obě finalistky si však ještě prodloužily pobyt mezi mrakodrapy a vydaly se na módní akci Met Gala 2021. Raducanuová se pak předvedla v úchvatném modelu a ukázala, že by se neztratila ani na přehlídkovém mole.

Související obsah

Teprve 18letá vítězka US Open už také prozradila, co si koupí za výhru na americkém grandslamu. Za inkasovanou částku 2,5 milionu dolarů (cca 54 milionů korun) si prý koupí nová sluchátka, jelikož ta předchozí během turnaje ztratila.

Server ESPN pak spočítal, že by si za zmíněnou sumu mohla nyní koupit zhruba 14 tisíc párů sluchátek. Slova britské šampionky, která je dcerou rumunského otce a čínské matky, každopádně ukázaly, že Emma Raducanuová žádnými hvězdnými manýry netrpí a sláva jí asi jen tak do hlavy nestoupne.

18letá britská tenistka přepsala svým vítězstvím na US Open historii:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události

Krátká zpráva

Senzace v Lize mistrů se nekoná! Opava v kvalifikaci prohrála s Prometey o 22 bodů

Český basketbal si bude muset na dva zástupce v Lize mistrů počkat. Opava v semifinále kvalifikace Ligy mistrů nestačila na ukrajinský celek SC Prometey 78:100 (13:33, 29:24, 20:24, 19:16). Jediným českým zástupcem v LM tak zůstává celek z Nymburku.