Fotbal

Pelého stav se zlepšuje. Legenda už opustila jednotku intenzivní péče

Pelé opustil jednotku intenzivní péče a přesunul se na svůj pokoj. 80letá fotbalová legenda po vyjmutí nádoru oplývá dobrou energií i vtipem.

“Opustil jsem JIPku a už jsem ve svém pokoji. Každý den jsem o něco šťastnější a mám dispozice k odehrání 90 minut + nastavení,“ píše Pelé v příspěvku z nemocničního lůžka, ve kterém děkuje fanouškům za podporu.

 

Pelé byl hospitalizován 31. srpna a v nemocnici Alberta Einsteina v Sao Paulu podstoupil operaci tlustého střeva. Brazilci byl vyjmut nádor, který lékaři objevili při pravidelné prohlídce. Nyní se podle lékařů jeho stav zlepšuje a fotbalista se zotavuje.

https://www.instagram.com/p/CT0CGIJF2Mi/?utm_source=ig_embed

Pelé, celým jménem Edson Arantes do Nascimento, se v posledních letech potýká s řadou zdravotních komplikací jako problémy s kyčlí, prostatou i páteří. I přes to si udržuje pozitivní přístup a se svými fanoušky vtipkuje o návratu na hřiště. 

Související obsah

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Fuksa má další stříbro z MS, opět ho porazil pouze Němec Scheibner

Další stříbro do sbírky si připisuje kanoista Martin Fuksa. Český závodník tentokrát skončil druhý v závodě mistrovství světa na 500 metrů. Stejně jako v sobotu na kilometrové trati ho i v neděli porazil Němec Scheibner.