Další sporty

Tým na štafetu je kompletní! Rodina Helceletů přívítala dalšího člena

Český desetibojař a bývalá běžkyně Denisa Helceletová oznámili radostnou novinu. V úterý 14. září přivítali na svět druhou dceru.

"Včera 14.9, se k rodině Helceletů přidal i nejmladší člen smečky Anastasie," oznámila mnohonásobná mistryně republiky a mistryně Evropy v halové atletice z roku 2011 na sociálních sítích. Dceru Anastasii přivedla na svět v pražské porodnici U Apolináře.

Pár se zasnoubil v roce 2017. V květnu následujícího roku přivítali dceru Evelin a rodina se mohla ještě rozšířit, ale Denisa o dítě v minulosti přišla. Nyní však vše proběhlo bez problému a profesor Antonín Pařízek přivedl na svět možná další elitní sportovkyni.

 

Ostatně už když pár těhotenství oznámil, tak Adam Helcelet zmiňoval, že plánují složit běžecký tým. "My tu štafetu dohromady dáme," pochlubil se tatínek.

 

Související obsah

Hrdý otec a desetibojař v létě reprezentoval Českou republiku na Letních olympijských hrách v Tokiu 2021. Mezi nejlepšími atlety světa skončil na 16. místě.

Podívejte se na rozhovor s Denisou Helceletovou po návratu z mistrovství Evropy v halové atletice v roce 2011:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události

Krátká zpráva

Fuksa má další stříbro z MS, opět ho porazil pouze Němec Scheibner

Další stříbro do sbírky si připisuje kanoista Martin Fuksa. Český závodník tentokrát skončil druhý v závodě mistrovství světa na 500 metrů. Stejně jako v sobotu na kilometrové trati ho i v neděli porazil Němec Scheibner.