Fotbal

Ronaldo se stěhuje z luxusního sídla. Důvod je hodně bizarní

Ronaldo se stěhuje z luxusního sídla. Důvod je hodně bizarní
Zdroj: profimedia.cz

Cristiano Ronaldo je v Manchesteru United pouze pár dní. Od klubu dostal luxusní sídlo se sedmi ložnicemi, ale po pár nocích se stěhuje. A důvod je poměrně bizarní. Nemohl se totiž pořádně vyspat kvůli hlasitým ovcím.

"Nemovitost je nádherná, obklopená zvlněnými poli a lesy. Jenže poblíž jsou i ovce, které ráno vydávají hlasité zvuky," prozradil britským médiím zdroj, který má k Ronaldovi velmi blízko. A právě kvůli ovcím se tak Ronaldo nemohl pořádně vyspat a stěhuje se. Není se čemu divit, 36letá portugalská hvězda je známá tím, že dbá ve svém životě na každý sebemenší detail, aby se udržel v co největší formě.

"Ronaldo je opravdový profesionál, který klade velký důraz na odpočinek a zotavení po zápasech. Takže padlo rozhodnutí, že bude lepší, když se i s rodinou přestěhuje," doplnil zdroj. O rodákovi z Madeiry je známo, že si platí nejen specialistu na výživu, ale právě také na spánek.

Zdroj: profimedia.cz

A jaké bude nové bydlení pětinásobného držitele Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu světa? Samozřejmostí je bazén, ale v novém domově nechybí například ani kinosál. Dům stojí v Cheshire, což je kousek od místa, kde Ronaldo bydlel při svém prvním angažmá v Manchesteru.

Související obsah

"Cítí se tu jako doma. Jeho děti chodí do soukromé školy a Ronaldo doufá, že až opadne rozruch kolem jeho návratu, bude moci vzít přítelkyni i do města a ukázat jí jeho oblíbená místa," pokračoval zdroj.

Jeden z nejlepších fotbalistů historie podává po návratu k Red Devils skvělé výkony. Při prvním zápasu s Newcastlem vstřelil dva góly a pomohl k vítězství 4:1. V úterý pak skóroval i v Lize mistrů do sítě Young Boys, ale United nakonec prohráli 1:2. Při svém prvním angažmá v nejúspěšnějším celku anglické historie s týmem třikrát vyhrál Premier League a jednou získal také triumf v Champions League.

Manchester United i s Cristianem Ronaldem překvapivě v prvním zápase Ligy mistrů padl s YB Bern:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Odpolední výsledky 2. kola mistrovství Evropy v šipkách:

Borland - Cullen 5:10, Dolan - Cross 4:10, de Sousa - Humphries 10:8, Searle - Noppert 4:10