Fotbal

Ronaldo před zápasem křísil pořadatelku. Knokautoval ji zbloudilou střelou

Ne každá trefa Cristiana Ronalda končí v síti. O tom se přesvědčila pořadatelka stojící u hřiště před zápasem Ligy mistrů Manchester United - Young Boys. Portugalský kanonýr ji při rozcvičce trefil jednou ze svých dělovek a žena se skácela k zemi. Autor kopu jí následně pomáhal zpět na nohy.

Na portugalskou hvězdu byla před zápasem upřena veškerá pozornost, a tak není divu, že incident neušel kamerám. Když trefil členku pořadatelského týmu, neváhal, přeskočil mantinel a vydal se ženě na pomoc.

 

Po trefě se ženě rychle dostalo odborné lékařské pomoci a když přispěchal Ronaldo se starostlivým výrazem na tváři, byl už spíše morální podporou. Za nechtěný zásah se však dotyčné patřičně omluvil. Na památku totiž dostala jeho hrací dres s číslem 7.

 

Zdroj: profimedia.cz

Doma má tak dres ze 177. Ronaldova vystoupení v Lize mistrů, ve kterém portugalský útočník zapsal už 135. gól a zvýšil svůj rekord nejlepšího střelce v historii soutěže. Jeho trefa však na švýcarský celek nestačila a Manchester z úvodního skupinového zápasu odešel s porážkou 1:2.

Související obsah

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Senzace v Lize mistrů se nekoná! Opava v kvalifikaci prohrála s Prometey o 22 bodů

Český basketbal si bude muset na dva zástupce v Lize mistrů počkat. Opava v semifinále kvalifikace Ligy mistrů nestačila na ukrajinský celek SC Prometey 78:100 (13:33, 29:24, 20:24, 19:16). Jediným českým zástupcem v LM tak zůstává celek z Nymburku.