Spartě nešla koncovka a do Evropské ligy vstoupila bezgólovou remízou

Zdroj: profimedia.cz

Pražská Sparta se v úvodním zápase Evropské ligy neprosadila. Po opatrném výkonu a bezgólové remíze s dánským týmem Bröndby opouští Kodaň s jedním bodem.

Sparta sice veze z prvního utkání v Evropské lize cenný bod, zároveň ji ale remíza může v budoucnu mrzet. Letenští předvedli zbytečně opatrný výkon, kde chyběla nebezpečnější zakončení. Avšak tomuto tempu se přizpůsobil i dánský mistr. A to i přesto, že týmy burcovalo přes 18 tisíc diváků.

V prvním poločase měl před Hermansenem vážnější šanci jako jediný Hancko, který ale hlavičkou minul. Skórovat se nepodařilo ani Hložkovi, jehož průniky párkrát vypadaly nadějně, ale skončily bez úspěchu.