Hokej

Hokejový průšvihář se opět vyjádřil ke gamblerství, na své zápasy prý nesázel

Hokejový průšvihář se opět vyjádřil ke gamblerství, na své zápasy prý nesázel
Zdroj: profimedia.cz

Hokejista San Jose Evander Kane šel opět s kůží na trh a vyjádřil se ke svému gamblerství. Zároveň ale opět vyvrátil obvinění své manželky, která tvrdí, že hvězda NHL sázela na vlastní zápasy.

"Její tvrzení jsou kompletně vymyšlená. Je to lež a je nešťastné, že k ní došlo. Nikdy jsem si nevsadil na vlastní zápasy," prohlásil Kane v rozhovoru s Lindou Cohnovou z televize ESPN.


Hvězdného hokejistu Sharks nařkla na konci července manželka Anna Kaneová z toho, že opustil svou rodinu, nasekal dluhy a hlavně, že sázel na vlastní zápasy. Případu se chytla i NHL, která celý incident vyšetřuje a před začátkem nové sezony by měla mít jasno.

Související obsah

​Sám 30letý hokejista sice veškerá obvinění vyvrací, zároveň ale přiznal, že měl v minulosti s gamblerstvím problémy, což byl také důvod, proč v lednu letošního roku vyhlásil bankrot.

Související obsah

"Měl jsem problém s hazardem, a když máte problém s hazardem, je to stejné jako problém s pitím nebo s drogami, někdy nemůžete ovládat své činy. Myslím, že asi nejhorší, co se mi kdy stalo, bylo velké vítězství, protože si myslíš, že ho dokážeš zopakovat znovu. Když jsi sportovec, soutěživost v tobě prostě koluje. A pak, když prohraješ, trápí tě to ještě víc a chceš to zvrátit. Jenže si místo toho pořád kopeš hlubší díru," vyjádřil se hokejista ke svému gamblerství.

Letošním vítězem NHL se stala Tampa Bay. Do Česka tak přivezli slavný Stanley Cup i Jan Rutta a Ondřej Palát:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události