RC Lens

Krize Lille stále trvá. Ve Francii opět prohrálo

Lens - Lille Zdroj: Profimedia

Krize úřadujícího mistra trvá. Lille opět ztratilo, když tentokrát nestačilo na Lens, se kterým prohrálo 0:1. Aktuálně mu patří až třinácté místo, ale ještě se může o víkendu propadnout. Utkání bylo navíc na třicet minut přerušeno kvůli nepokojům fanoušků.

Tento zápas nenabídl zrovna strhující podívanou. Šancí bylo vidět poskrovnu, ale aktivnějším týmem byli domácí, když vystřelili pětkrát na branku, zatímco Lille pouze dvakrát. Na první zajímavý moment si museli diváci počkat až do 74. minuty a byl to zrovna moment rozhodující. Gael Kakuta přihrál Přemyslavu Frankowskému, který se v pokutovém území uvolnil a střelou na zadní tyč poslal domácí do vedení.

Zdvojnásobit vedení mohli Lens o pár minut později, ale rozhodčí jejich gól kvůli ofsajdovému postavení neuznal. Na vyrovnání se už Lille nezmohl a své 13. místo v tabulce nevylepší. Naopak se může ještě propadnout.